Parazit İçin

Benim1kedimvar

1.Parazit icin hap mi aşı mı kullanıyorsunuz?
2.Bunu özellikle mi sectiniz?
3.Ismi ne ?

6 CEVAP

aliberken

İç parazit olarak profender damla kullanıyorum.Dış parazit için fibroline damla kullanıyorum.Kedim veterinere giderken sıkıntı çıkardığı için veterinerden alıp evde kendim yapıyorum.

Benim1kedimvar

Ic parazit damlasi nasil oluyo

aliberken

Dış parazit damlası gibi ama ense kısmına değil kafaya(kulakların orta kısmına sayılır) yapılıyor

Benim1kedimvar

Ilk defa sizden duydum ilginçmiş

mehmet24us

kedilerim hap yutmakta sıkıntı çıkarmadığı için iç parazit hapı kullanıyorum. dışarıya hiç çıkmadıkları için dış parazit ile ilgili bir ilaç kullanmıyorum. severken tararken kontrol ediyorum sadece.

Benim1kedimvar

Paraziti hapını nereden aldınız ve de ismi ne