Mahalledeki Köpek

bolt

Merhaba oturduğumuz mahallede. Çok sevimli sokağa atılmış Border coille ve corgi kırması bir köpek var ben onu sahiplenmeyi okadar çok istiyorum ki ama ailem o sana alışamadım o sokağa alışmış bir köpek onu bağlardan günah olur gibi şeyler söylüyor ve eğer bir süre daha bumahhallede kalmaya devam ederse ya ezilicek yada tüfekle vurularak ve eğer öyle birşey olursa çok üzülürüm onu sahilendirmelimiyim artık Mahalledeki insanlardan tehdit gelmeye başladı bu köpeğe yüz vermeyin gibi şeyler söyleniyor eğer daha fazla burada kalırsa tüfek kiralayıp vurucam fln diyenler var cookk üzülüyorum sizce siz olsanız ne yapardınız:/

7 CEVAP

Luckyssss

Ya sahiplenirim ya da sahiplendiririm onu

Tsubasa9

Asıl sahiplenmesseniz ya da sahiplendirmeye calismassaniz günaha girmis olursunuz cunku siz demissiniz disarda yasatmazlar bu hayvani diye. Madem ki farkindasiniz bunun onum icin bir seyler yapmalisiniz.

bolt

Yarın ilk işim fotoğrafını çekip ilan vermek olucak

Cotontzu_Siri

Ailenizi ikna edip sahiplenemez misiniz

bolt

Ailemi ikna ederim sakınca yok ama sokağa alışmış bir köpeği bağlamaya içim el vermiyor bahçeye çit vs de çekemem onu bağlayıp kısıtlamak istemiyorum ama onun iyiliği için gerekliyse bağlanmaya katlanması galiba

mia1598

bencede onu sahiplendirim ve sahiplendirdiginiz kisiden düzenli olarak resim isteyin . Bence çok kısa bir tasma olmazsa rahat haraket edebilirse sıkıntı olmaz köpek için

Nursenaaaa

Aileniz istemiyorsa zorlamayın İlerleyen zmanlardan köpeğin kılı dışkısı Sorun olabilir ailen bir süre sonra rahatsız olup atmak isterse sende üzülürsün İlan ver ve onu sevecek bir aile bul :)