Kedi Yatağı Gereklimi

KenanKral

kedi yatağı almayı düşünüyorum alsam mı ki

11 CEVAP

oztasilares

Bence hiç boşuna masraf etmeyin çünkü aldığınız boşa gidiyor gidip halı üzerinde sizin yatağınızda koltukta masada her yerde uyuyor yatağı hariç

Cotontzu_Siri

Minder koyun yeter. Zaten genel olarak yatakta yatmıyorlar. Boşuna masraf kısaca.

Cotontzu_Siri

Sude luhan
Geri mi geldin :/

sude_luhan

Yatağa hiç gerek yok kendiniz dike bilirsiniz yastıkta yerde yatarlar her kedi yatakta yatmaz :)

Cotontzu_Siri

uzun hikaye

mia1598

bende kışım alirim diye almamistim iyiki de almamışım çünkü benimle ayni yatakta yatmayi tercih ediyo alsaydım da yatmazmiş :D sizin de almaniza gerek yok. Eğer çok soğuk bir yerde yaşiyorsaniz bu üstü kapali sıcak olanlardan alin eger hava soğuk degilse hic gerek yok

mia1598

cotontzu_siri
neden geri mi geldim dediniz merak ettim :D

mia1598

geldin

Minnak53

Sudeluhan dün gece senden özür diledi sözde yeğenleri yapmış vs vs cotontzu_siri ama şimdi başlığı bulamıyorum görmedin sen onu sanırsam ;))

efruzg

Ben kendim ellerimle yastık diktim bikac kere yattı benim yatagımda uyumayı tercih ediyor:). bence arkadaşların dediği gibi boşuna masraf..almayın derim..

oztasilares

İstersneiz yatabileceğini düşünüyorsanız internette bir kazaktan ve minder yastık veya kağıt havlulardan bile yatak yapımı var bulup izleyip bence yapabilirsiniz çünkü kedi yatakları benim baktıklarım en azından en az 50-60tlye falan satılıyordu. Ben kapalı yerde yatmayı sevdiği için büyük bir karton kutuya kazak geçirip içine yastık falan koydum arada onu kullanıyor