Kedim İçin

KenanKral

kedime uygun yem önerebilirmisin fiyatı düşük ama kaliteli olsun

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Matisse

sude_luhan

reflex

burcuutoo

Uygun fiyatlı tek mama Golosi var önerebileceğim.

Fiyat- performans açısından bence de Golosi iyi bir seçim

yanik_kedi

Profine golisi tercihler arasında olabilir

sude_luhan iyi misin ? Reflex ne ya? Cotontzu_Siri'ye katılıyorum matisse farminanın bir ürünü bence uygun fiyatlı olarak gayet iyi ve güvenilir bir içerik buradan çok fazla önerisini okumuştum onun dışında golosi idare eder değerlerine bakın, hepsi '.. ve yan ürünleri' olarak geçen değil de direkt tavuk, et, balık neliyse işte düz öyle yazması daha iyi