Veterinerlik Fakültesi Ve Belediye

Benim1kedimvar

Hiç buralardan birinde kendinize iç dış karma kuduz aşıları yaptırdınız mı
kuduz aşılarının ücretsiz yapıldığını söylüyorlar dogru mu
veteriner Fakültesi neredeyse şehrin dışında gibi bir yerde bize çok uzakta ama belediye Hemen karşı bina .

1 CEVAP

Ozzge

Belediyeler kuduz aşısını ücretsiz yapıyor diye biliyorum ama hiç aşı yaptirmadim. Belediyelerde ayrica kullanılan aşıların kalitesinin daha düşük olduğunu bizzat orda olan birisinden duydum ama, o yüzden çok emin olmadan yaptırmayın derim.
Fakülteler ise daha güvenilir ben tedavi için tercih ediyorum