Kedi Kumunuz

miapaw

Anket

Silika
(2 oy)
Bentonit
(13 oy)
Diatomit
(1 oy)
İnşaat kumu
(1 oy)
Toplam (17 oy)

Hangi çeşit kullanıyorsunuz? Dilerseniz markasiyla yorumunuzu yapabilirsiniz. Özellikle koku hapsetme yorumu. Ben pet shopdan rasgele markalı silika ve diatomit karıştırarak kullanıyorum kokuyu hapsetmiyor maalesef.

13 CEVAP

Zeytinlicorek

Sanicat ince taneli sabun kokulu kullanıyorum, kokuyu güzel hapsediyor ve iyi topaklanıyor.

irememiroglu

Vancat bebek pudrali

Bayanminnak

Sanicat sabun kokulu kullanıyorum ben de. Gerçekten iyi. Asla bir koku vs bırakmıyor. Kedim de ben de memnunuz

Allah aşkına kim inşaat kumu kullanıyor kim o?

Benim1kedimvar

İnşaat bitince nerden alacak cok merak ediyorum

seldmrprmk

Topaklanan ince taneli ve parfümü özelliğe sahip kedi kumlarından biz çok memnun kaldık.

Minnak53

Eczacıbaşı pisipisi kalın taneli kullanıyorum eskiden kristal kullanıyordum markasını unuttum sonra baktım haylaz ağzına alıp yemeğe çalışır gibi hareketlerini gördüm sonra onları halının altında biriktirdiğini farkettim zatende memnun değildim kalın topaklaşana geçtim ve çok memnunum arada ev kumsal gibi oluyor çok az 4,5 tane ;) ne bir koku ne bir sıkıntı yaşadım şimdiye kadar bir dene istersen valla ben memnun kalldım , bide şıklarda inşaat kumu var one ya çok şaşırdım bilmiyordum kediler inşaat kumunada mı yapıyor :/

yasement

Diatomit topaklaşmadıgı icin kumu birkac gunde bir komple atmak gerekir. Ben de bentonit parfumsuz bulabildigim kumlardan buldugumu aliyorum

miapaw

Sanicat ve pisipisi deneyeceğim sırasıyla.

teşekkürler yasement, minnak53, seldamrprmk, Benim1KedimVar, Bayanminnak, irememiroglu, efruzg, Zeytinlicorek, hayvanmelegi.

Kopegim_ve_ben sen de adam ol bir şey hakkında bilgin olmadan konuşma. profilimdeki pet fotoğrafının gerçek olmadığı zaten yazıyor. değiştireceğim en kısa sürede bilgisayarda fotoğrafı yok.

inşaat kumu kullanan görmüştüm bazı forumlarda vs o yüzden ekledim listeye. demek ki burda da kullanan varmış. illa ki bulunur bence. burda silikanın zararsız olduğu yazıyor: kedi kumu tavsiyesi

ben pisi pisi ince taneli kedi kumu kullanıyorum

efruzg

mio pudra kokulu kullanıyorum memnunum . / portakal kokulusunu tavsiye etmem çiş ile birlikte dahada ekşi bir koku yayıyor /

Ever clean patilere yapismayan

Diatomit kedi kumu topaklanmiyor almanın ne anlamı var ki saçmalık