Arkadaşın Siyam Kedisi

Zlatan

Arkadaşımın bir aiyam kedisi var kedi 8 yaşında ama sadece kuru mama ve su yiyo zavallım. Yaşlı olduğu için oyun da oynamıyo. Islak mama yiyince kuauyomuş. Sanki bu kedi sevdiği bi şeyler yiyemiyomuş gibi geliyo bana ne verebiliriz? Ev yemekleri yemiyo asla

1 CEVAP

Benim1kedimvar

Yumurta, laktozsuz süt, yoğurt ,balık ,tavuk ,balık yağı ,haşlanmış kabak, haşlanmış havuç ,haşlanmış bezelye, Kavun, karpuz ,kiraz, çilek, marul ,maydonoz, çim denediniz mi?

Bunlar Elbette uzun süreli doyurucu şeyler değiller ama benim kedim artık kuru ve yaş mamadan bıktıgi zamanlarda bunlardan veriyorum veya ödül mamalarından veriyorum sonrasında Normal kuru mamasını eskisi gibi yemeye devam ediyor bunları Sizinde denemenizi tavsiye ederim.