Kedinin Kulağını Isırmak

miapaw

zarar verir mi?

17 CEVAP

Benim1kedimvar

Neden kedinin kulağını ısırmak istiyorsunuz ki

dollfacepersian

Canı yandığı için bağırıyor büyük ihtimalle. Lütfen sevginizi daha normal ve nazik yollarla gösterin

Minnak53

Kedinin kulağını siz mi severken ısırıyorsunuz ciddi soru dimi trollemiyosunuz bizi dimi ;)))

mia1598

ilk okuduğumda kedi sizin kulağınızi isiriyor sanmıştım :D bence ısırmayın canı acıyordur .uykusunda cok seker oluyor sürekli öpmek istiyorum ama uyanmasin diye kiyamiyorum.

Lucky35

Ne istiyorsunuz ya hayvandan :) Kanınız kaynıyorsa sevgiden okşayın mıncırın :) bu nasıl bir şey

efruzg

Enteresan :)

miapaw

Çok tatli oluyor özellikle geriye yatirdiginda bi kit aliyom ciyakliyo bebek gibi hehe

Lucky35

:))))))

bence yapmayın

Dişlerinizi dudaklarınız ile kamufle ederek ısırabilirsiniz bence ben de öyle yapıyorum :D Hiç sesi çıkmıyor benimkinin.

bence yapmayın

NadyaXDddd

Benim kedim beni ısırıyor bende onun kulağını ısırıyorum şuan elimim heryeri ısırık oldu kanadı 2 3 ısırdığı yer not:keidm 1 buçuk aylık

fredda

arkadaşlar gören de kulağını kanatana kadar ısırıyor sanacak ya... arada kanınız kaynayıp da her yerini ısırmak istiyor olabilirsiniz ama bence ısırıktan ziyade öpücük daha iyi bir çözüm olacaktır.

Anonymus552223

Bobbyninbabasi ben de oyle yapiyom. Kulak fetişi manyaklar varmis demek ki başka da:DDD

Siyammm

Neden böyle şeyler yapıyorsunuz :)