Hangi Kedi Maması ??

Aysedalgc

Kimler hangi mama markasını kullanıyor arkadaşlar.? Ve gerçekten senelerdir en sağlıklı kedi maması arayışı Ne zaman bitecek!

34 CEVAP

O arayış bitmez bence ya :D Ben Bozita kullanıyorum hem de bir yılı aşkın süredir. Daha önce 2 3 farklı marka daha kullanmıştım ama ya iyi sonuç alamadım ya da bizim çocuklar lezzetini beğenmedi. Fakat bozita hem son derece güvenerek kullandığım hem de çocuklarında iştahla yediği bir mama oldu. size de tavsiye ediyorum en azında bir araştırın derim, iyi günler :D

Ben de bozita'cılardanım :D sitede mama tavsiyesi isteyen herkese de öneriyorum kesinlikle iyi bir mama

Birinin güzel dediğini diğeri kötüleyip başkasına güzel diyor, sonra başka biride onu kötülüyor :D İşte karar vermek bu yüzden fazlasıyla zor belli bir kaç kuralı barındıran mamalar içerisinden siz seçim yapın bence mesela olması gereken veya olmaması gereken net şeylere bakın ve kedinize göre seçin. Alabiliyorsanız doğal korunan mamaları almanız tabi ki iyi olacaktır ama durumunuza göre en iyisi bir kaç mama testerını istemeniz

Aysedalgc

teşekkür ederim evet maalesef bitmiyor bir türlü:) bende bozita mama markasını duydum N&D tahılsız kullanıyorduk en son baya iyi denmişti ama kedimin tüylerinde dökülme oranı arttı ve ağzında garip derecede koku arttı mamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum aşımızı yaptırmaya gittiğimizde baktıracağım. N&D mamayı bayılarak yiyor önceki maması da royal canındı ondan daha da istekli bir şekilde yiyordu fakat tüylerimizde matlaştı. Teşekkür ederim cevap için insanlar o kadar çok sıkılmış ki mama konusundan doğal olarak sizden başka cevap yazan olmadı

Cotontzu_Siri

  1. Instict

  2. Orijen

  3. Acana

  4. Petcurean Go

  5. N&D Tahılsız

  6. Wildfield

  7. Carni Love

  8. Petcurean Now

  9. N&D düşük tahıllı

  10. TOW

yasement

Nd'nin kotu etkilerini biz de gormeye basladik. Bozita kuru mama almayi dusunuyorum. Yas mamasini oneririm bozitanin, tavuga alerjisi yoksa tum cesitleri cok iyi.

yasement

Evet beni anlatiyo.d

Kesinlikle bozita diyorum bence fiyatına göre harika bir mama kendinden pahalı ve marka değeri olarak şişirilmiş birçok mamadan çok daha iyi

dollfacepersian

Yasement
N&D nin ne etkilerini gördünüz acaba? Şuan kullandığım için endişelendim şimdi

Cotontzu_Siri

Madem çok iyi biliyorsun. Sen yaz en iyi 10 mama markası listesini.

aliberken

Yasement
N&D nin kötü etkilerini görmeye başladık yazmışsın .N&d almayı düşünüyordum.Nasıl kötü etkisi oldu?

Bende aşırı araştırıp kafayı yemiştim artık bu tüy dökülmesinden, yan etkilerden korkuyordum korkarak ilk denediğim mama Bozita oldu ve sanırım şanslıydım bayağı çünkü hem yedi hem tüyleri güzel parlak hemde öyle çok kötü bir kokusu yok defalarca bir mama denemedik. Bu arada ben 10 kg aldım çünkü her ay para denkleştiremiyorum bir seferlik alayım diye o biraz sıkıntı oluyor genellikle başka kaplara aktarıyorum ama yine de biraz bekleyince koku yapabiliyor eğer her ay veya 2 ayda bir alabilirseniz düşük miktarda almanız çok iyi olacaktır :)

yasement

Her mama her kedide problem yaratmiyor dolayisiyla benim tarafimdan herhangi bir mamaya kotu bi katki olsun istemiyorum.

Cotontzu_Siri

Nd çoğu kediye iyi gelmiyor zaten

efruzg

Ben felicia kullanıyorum :) memnunum suan