Kedinin Dudağında Siyah Yara

Bayanminnak

Yeni oluştu. Önceden olsa fark ederdim . Mamasını falan da gayet iyi yiyor. Ne yapabilirim ? Veterinere de götüremem simdi. Daha 1 haftadır bende. 2 tane aşısını da yeni yaptırdım. Aşıdan vs olabilir mi ? Nasıl geçirebilirim yaraları ?

9 CEVAP

Minnak53

Bayanminnak kusura bakma yeni yazabiliyorum şimdi eve geldim önemli birşey değil korkma aşılarda virüs oluyormuş biraz etkilemiş olabilir dedi yara ağzına pamukla baticon sürebilirmişsin sabah akşam ayrıca ağız ora dışında başka bir yerinde yoksa yemesi içmesi oynaması dışkısıda normalse sorun değil olabiliyor dedi ekstra olarak bağışıklık güçlendirici önerdi dün bana yazdığından.. eczaneden almam gereken vardı ya kedimin dudağı şişti 2 konulu başlıkta reçete var aynı şekilde sende kullanabilir missin zorunlumu diye sordum hayır dedi takviye olarak kullanabilir dedi..

Minnak53

Birazdan vete mama almaya gidicem sorarım :( geçmiş olsun

Minnak53

Bide acil yazar mısınız 2 adet ne aşısı yapıldı

Bayanminnak

Cok teşekkür ederim canım. Icimi inanılmaz rahatlattın

Minnak53

Rica ederim geçmiş olsun bebeke ;)) öperim onu :))

Bayanminnak

Cok makbule geçer. Ona söyler misin, ağız icinde yok. Vücudunun hiçbir yerinde bir leke vs yok. Ağız kokusu falan da yok. Sadece bu tarz bir yara var

Bayanminnak

Kuzum karma ile iç paraziti yapıldı

Minnak53

Tamamdır yarım saat içinde yazarım umarım yrdımcı olabilirim :(

Bayanminnak

Insallah canim haberini bekliyorum :)