Köpeğim Köpük Kusuyor

rupi20

Köpeğim bir kaç gündür transa geçmiş şekilde köpük kusuyor. Tükürüğe benziyor. Bu sıvıyı dışarı çıkarırken seslendiğimde falan bakmıyor transa geçmiş gibi tek bir noktaya odaklanıyor. Aynı zamanda bu sıvı salgılanırlen tuvaletini tutamıyor ve kakasını yapıyor. Kusma işlemi bittikten sonra 1-2 dk deli gibi koşturuyor havlıyor ve ağlıyor. Bu durumla daha önce karşılaşan var mı, ne yapmam gerek?

7 CEVAP

rupi20

Güncel

Goupe

Güncel
İnşallah önemli birşey yoktur

rupi20

Titreme falan geliyor. Daha önce bir şey yaşayan yok galiba bu konuda. Veteriner birşey yoktur dedi ama baya kötü durumda yarın götüreceğim

efruzg

Havlıyor ve ağlıyor ve veteriner birşeyi Yok dedi bence başka bir vete göstermelisiniz.birşey yokmuş gibi durmuyor .. inşAllah birşeyi yoktur ama

rupi20

Bir şeyi olmadığına eminim. Büyük bir sıkıntısı var belli çok bariz. Ama memleketim değil burası, bir önceki veternerimde de aşı yaptıktan 2-3 gün sonra köpeğimi kybettim bulamıyorum düzgün veteriner yok sanki hiç

rupi20

Kuduz olabilir mi, bilginiz var mı ?

rupi20

Köpeğim epilepsiymiş