Kedi Aşı Fiyatı

Tuina

Merhaba, 3 aylık kedimin aşıları için veterinere gittim. (Karma, lösemi ve kuduz.) Bana 5 hafta süreceğini ve toplam fiyatın 340 tl olacağını söyledi. Sizce pahalı mı yoksa normal mi? Teşekkür ederim..

12 CEVAP

Reyyanhan

Karma 1.doz 50
Lösemi 1.doz 50
Kuduz 50
Karma 2. Doz 50
Lösemi 2. Doz 50
İç dış parazit 50 .

yasement

Kuduzu ben de 2.5 liraya yaptirdim hayvancilik bakanliklari yapiyor sahipli hayvanlara da

efruzg

veterinerim bana bütün aşıları 50 lira demişti
ayriyetten kuduz aşısının ücretsiz yapıldığını biliyordum ben yanlıs mı biliyorum ?

evt bende kuduz aşısını ücretsiz yaptırdım

teyzemin kedisi ve o veterinerden ücretsiz kendi kedisine yaptırıyor o şeyden söyledim şuan bi kedim yok yanlış anlaşılma kusura bakmayın

yasement

Ben 5 haftayi normal bulmadim asilar arasi 1er hafta pek onerilmiyor

Zeytinlicorek

İç dış parazit hariç ise bana biraz pahalı geldi. Lösemi ve kuduz henüz yaptırmadım ama karma aşıya 50 lira verdim.

efruzg

Veterinerinizdemi ücretsiz yaptırdınız ?

efruzg

Siz dün kedi sahipleneceğim demiştiniz bakımında zorlanır mıyım gibisinden ? Ne ara sahiplenip kuduz aşısını yaptırdınız birde :/ ?

Reyyanhan

Normalde böyle çoğu vet de

yasement

Normal 70 lira her bir asi.

ayselkuss

Merhaba aşılar bursada 70 tller 50 tlye yapan bir yer yok bursa için o yüzden uygun geldi bana