Kedimin Elbisesi

Zlatan

Kedime bir elbise diktim kurdeleli dantelli. Ne sıklıkla çıkarmalıyım kendini yalamasına nasıl engel olmam

11 CEVAP

Reyyanhan

Ben kıyamıyorum valla o halini görünce . Küçükken giymek istemediğimiz şeyleri zorla ailemiz giydirirdi. Mutsuz olurduk. Onlarında mutsuz olduğunu dusunuyrm

KedimVar

Benimkinin de kazagi, corabi ve pijamasi var. Ama sadece fotograf cekerken ve soguk havalarda camin onundeyken hasta olmasin diye takiyorum. Gercekten cok guzel olmus cok yakismis :))

yanik_kedi

Çok tatlı olmuş soğuk havalarda giydirseniz daha uygun olur :))

dollfacepersian

Bence sadece böyle tatlı fotoğraflar çekerken giydirin. Onun dışında yalamasını ve derisinin hava almasını engelleyebileceği için hiç giydirmezseniz çok daha iyi olur. Ayrıca çok güzel dikmişsiniz:)

Zlatan

Ya çok teşekkür ederim sağolun

efruzg

Bencede çok güzel olmuş ❤️ :)

dollfacepersian

Sakıncası yoksa ve zahmet olmazsa nasıl diktiğinizi anlatabilir misiniz? Benimkilere becerebilirsem dikmek istiyorum da:)

Zlatan

Benimkine de geçiremedim ben ama biraz zorlayıp giydirince iki sırtından ne var diye hopladı koltuğun arkadına kaçtı sonra geldi. Çok şirin oluyoşar ya keşke giyenilseymiş.

Zlatan

Ben baya uğraştım ama youtubeda daha kolay yapışanlar var bi aratın derim.

Reyyanhan

Bende çok fazla elbise yaptım . Hangisi ni geçirebildm. Hix birini . Zaten gereksiz mis

Benim1kedimvar

Ya çok şeker olmuuuş "0"/ . ama hep giydirmeyin eviniz çok soğuk oluyorsa sadece kış ayinda kisa süreli giydirbilirsiniz