Kedi Miyavlamasi

Petispati

Merhaba sahiplendigin iran kedisi psikolojik seyleri ve yemek yememe nedeni olan ateş etkisini bıraktı su an gayet yemek yiyor ona dokunmama izin veriyor hatta bayik gozleri cin gibi bakmaya da basladi cok mutluyum ancak ona baktigimda kizim vs gibi seyler soyledigim anda miyavlamaya basliyor seviyorum susuyo sonra beni gorunce yine miyavliyor neden oldugunu anlayamadim bir sorun mu var bir dert vs belli edici bir unsur mu danismak istedim mesela su an balkonda yanimda yatarken kizim dedigim anda bana donup miyavliyor☺️

11 CEVAP

ursaminor

Silika kumun kenarları keskin olduğundan yumuşak patileri kesebiliyor. :(
Kedilerin özellikle bu kuma basmaktan imtina ettiğine de gözlerimle şahit oldum bizzat. Kimyasal bir madde silika ve kullanmamanızı öneririm :(

betulaltundal

Kediniz konuşkan bir kedi gibi, sizinle konuşuyor cevap veriyor galiba :)

betulaltundal

Sağlığına kavuşmasına sevindim, bu miyavlamaların bir ağrı sızı yüzünden olduğunu sanmıyorum çünkü acı acı miyavlamaları çok net anlaşılıyor.. Mutluluklar diliyorum size :)

Cotontzu_Siri

Çok sevindim iyileşmesine. Bana "Beni sevsene" diyormuş gibi geldi. Ne de olsa yaşadıklarından sonra sevgiye muhtaç.

Petispati

İnanin bana enterasan gunler gecirdik br haftadir bende ilk ailesi sokaga atmisti eve aldigimda asilari yapilinca bagisikligi dustu anksiyete denildi ates cikti vs,ama iki gundr iyi cok sukur yalniz bu konusma huyunda tabi daha yeni yaptigi icin anlayamadim :)

dollfacepersian

Durup dururken sürekli miyavlasa travmatik olduğunu düşünürdüm ama öyle değil anladığım kadarıyla. Bence çok konuşkan bir kediniz var,ayrıca iyileşmesine çok sevindim. Konuyla alakası yok ama merak ediyorum. Mama,kum ve eşyalar olarak neler kullanıyorsunuz? Mama ve su kabı hangi malzemeden acaba?

Minnak53

Oleyyy iyileştiiii

Cotontzu_Siri

Kumun markası ne? Kediniz yetişkinse rc yerine nd düşük tahıllı daha iyi bir seçim olur. Hem fiyatları aynı sayılır.

Petispati

Mama olarak royal canin aldim kum ve kabini da internetten siparis ederek almistim :)

Petispati

Bu arada su kabı olarak cam orta boyutta bir kase benzeri bir sey aldim ben çünkü arastirdigimda en sagliklisi cam olarak gozukuyordu ben de boyle yaptim

Petispati

Silika almistim ben biraz bakinip daha ilk kumunda bir sıkıntı yasamadim dunden beri yere yapiyor ama o da ayagiyla ilgili bir sorundan dolayi sanirim bugun goturecegim :(