Brit Care Lily Tahılsız Nasıl Bir Mama?

ayselkuss

Anket

Çok iyi
(2 oy)
İyi
(3 oy)
Orta
(4 oy)
Kötü
(0 oy)
Toplam (9 oy)

Kedim alerjenik bir kedi olduğu içib sadece bunu verebiliyorum diğerlerinde hemen hapşurmaya başlıyor.

2 CEVAP

dollfacepersian

Benim de kedim alerjik ve bir dönem Brit care Lilly kullandım. Tadını sevmediği için kullanmayı bıraktım maalesef. Bence iyi bir mama
"Genel olarak nesi iyi bu mamanın derseniz:

– Doğal maddeler ile korunuyor kimyasallarla değil.
– İçerisinde güzel vitamin ve mineral oranları var ek olarak lysine ve arginin gibi çok değerli maddeleri de destek amaçlı barındırıyor ki her kuru kedi mamasında yoktur bunlar.
– Oranları dengeli hatta böbrek ve idrar yolu sağlığı açısından değerleri çok iyi düşük tutulmuş.
– İçerisinde alerji yapan kötü tahıllar yok, hypoallerjenik bir özelliğe sahip et kaynaklarının ve iyi tahılların da bir kısmı hidrolize edilerek sindirimi kolaylaştırılmış ve alerji riski minimize edilmiş.
– Et kaynağı oldukça güzel.
(Kedili Hayat Bloğundan Alıntıdır)"

ayselkuss

Güzel yorumunuz için teşekkürler bilgilendirixi oldu