Yerleri Nasıl Silelim ?

sarpyilmaz

Arkadaşlar kedi yaşayan bir evde ev temizliği nasıl olmalıdır mesela zemin deterjanlı su ile silinmeli midir yoksa başka neler kullanılmalı deterjan yerine temizlikte ?

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Benim annem de deterjanla siliyor zaten :D :P

Cotontzu_Siri

Kimyasal sonuçta. Size de zararlı. Bir de oralarda yatıp yuvarlanıyorlar falan.

dollfacepersian

Doğal deterjanlardan alabilirsiniz,bir de elma sirkeli temizlik için iyi diye biliyorum

Cotontzu_Siri

Zemin için sirke, karbonat ve gül suyu karışımı güzel temizliyor diye duydum.

sarpyilmaz

Deterjan kullansak sıkıntı olur mu peki

sarpyilmaz

Peki deterjanla sildikten 10 dakika sonra normal su ile durulasak üstlerini öyle olur mu çünkğ ne ile siliceğimi bilmiyorum hiç ya

Nursenaaaa

Şahsen sirke kullanıyorum kedimin sağlığı benim için daha önemli :) Sizede öonu tavsiye derim.