Topallama

Petispati

Hersey iyiyken bugun yine vet randevumuz olucak hale geldi :( soyle ki dun aksam cisini kumun onune yapmaya basladi biraz aldim sevdim yemek yedirdim ardindan indiginde fark ettim ki yine topalliyor sol arka bacagini suruyerek ilerliyor gecen gun de ayni soruna karsi kirik cikik yok igne yapacagim gecicek denildi hatta iki veterinere danistim oncesinde sonucta igne yapildi hersey iyiydi sabah bir kalktim yine cisini kum onune yapmis bir sekilde yurumesini sagladigimda topalladigini fark ettim kutu icine koydugumda geri cikamadi dustu yere yatti hemen masaj yapabiliyorum dokunduruyo ama ne oldu birden bire anlamadim boyle bir sorun yasayan oldu mu ?

4 CEVAP

dollfacepersian

Durumuna üzüldüm. Çok mücadeleci ve güçlü bir kedinizin var bence.Lütfen üzülmeyin,bunu da atlatacaktır:)
Aşı yapılan yer bacağı mı? Belki aşı vücuduna dağılmamış ve ağrı yapmıştır diye düşünüyorum

Cotontzu_Siri

Silika kum sebep olmuş olabilir mi

Petispati

Kumun sebep olabilecegini hic dusunmedim acikcasi

Benim1kedimvar

Öncelikle geçmiş olsun kediniz Balkondan mı düşmüştu eğer balkondan düştü ise bunun hakkında verebileceğim tavsiyeler var