Kedim Balkondan Düştü Damak Yarığı Ve İç Kanama Var

pamuk211

Merhaba kedim bu sabah balkondan düştü damak yarığı ve iç kanama olma ihtimali varmış. İç kanama varken anestezi riskli ama damağın kapatılması da lazım diyor veteriner ama pek umutlu konuşmadı şu an çok halsiz durumda değil normal gibi sabah şok tedavisi uygulandı başına gelmiş olan varsa bilgilendirebilmi yoksa deliricem korkudan :(((

11 CEVAP

pamuk211

Çok geçmiş olsun inanılmaz korkulu bir süreç gerçekten umarım iyileşirler pamuğum iyi durumda şükürler olsun

pongul

geçmiş olsun, durumu nedir?

Nursenaaaa

Geçmiş Olsun Kedimin Kumu Blakondaydı Bu haberi okuyunca hemen içeri Aldım Allah korusun küçük bakayım derken düşer
Umarım İyileşir Allah yardımcınız olsun

Ozlemer

Gecmıss olsun

pamuk211

Teşekkürler damağı dikildi cuma akşamı 72 saat riskli dedi veteriner ama iyi gibi şu an biraz ayaklarında aksama var ama kırık falan değil ağrıttı büyük ihtimal ama buna şükürler olsun. Ne yapacakları belli olmaz camı balkonu kapalı tutmak en iyisi. 72 saatin dolmasını bekliyorum 4 gözle

çok geçmiş olsun. benim de 3 kedim birden balkondan düştü. umarım sorunsuzca iyileşirler hep beraber...

Cotontzu_Siri

3 kediniz birden nasıl düştü :/

Cotontzu_Siri

3 kediniz birden nasıl düştü :/

Minnak53

Aynı anda hakket nası düştüler bir kuşcağız görüp 3 ü birden atağamı geçtiler naptılar çok tuhaf :(

Minnak53

Pamuk211 ;
Çoook geçmiş olsun..

KedimVar

Evet bana da tuhaf geldi üçünün birden düşmesi. El ele tutuşup beraber mi atladılar ne yaptılar? Lütfen daha dikkatli olun bu konularda. Sakat kalmayı bırakın öle de bilirler. :((