Kedimin Gögüsü Böyle Karnında Şişmeye Başladı Sizce Hamilemi

Fistikbonibon

Sizce hamilemi iştah artışı da var bu arada hamileyse bile 4-5 aylık bir kedi sokaktan sahiplendim

6 CEVAP

KedimVar

Bence ic parazitten. Benim kedim de hamile oldu ve 21. Gun den sonra gogsu belirginlesir. Sizinki belirginlesmis gibi durmuyor. 5. Haftada sonra sismeye baslar karin. Su an 4 ayliksa ve sismeye baslamissa 3 aylikken ciftleslesmis olmasi lazim ama olamaz. Yani hamile degildir.

dollfacepersian

Bence hamile değil,çünkü kedilerde karın şişmeye başladığı zamanda göğüsleri belirginleşmeye başlıyor ve şişiyor diye biliyorum. Kedinizin göğüsü normal göründü bana. Sokaktan sahiplendiğinizde karnı şişlik var mıydı? Ve çiftleşme oldu mu? Veterinere götürdüğünüz mü?

dollfacepersian

Buradaki belirtilere bakarsanız yararı olabilir belki http://nasilkolay.com/kedilerin-hamile-oldugu-nasil-anlasilir

Fistikbonibon

İlk aldığımda bu kadar şiş değildi ondan dedim ve veterinere daha götürmedim site yararlı oldu teşekkürler

dollfacepersian

Karın şişliği iç parazitten de olabiliyor. Bence bir an önce veterinere götürün,hiç olmazsa arayıp sorun

Fistikbonibon

Teşekkürler çok sağolun