Gimcat Superfood Serisi

ilknrdaisy

Kedime 1 hafta önce gimcat superfood serisinden, tavuklu yabanmersinli stick aldım. Kedim çok sevdi içeriğide benim içimi rahatlattı. Sorum şu, aynı sticklerin sığır ve elmalisi da var, ben bunuda kullanmak kedime değişiklik olsun istiyorum ( bi tavuklu bi sığırlı) ancak kuru mamada olduğu gibi ödül mamasindaki değişiklik, bir gün birini bir gün diğerini vermek kedime zarar verir mi merak ediyorum?

7 CEVAP

ilknrdaisy

Zaten bir çubuğu da 3 e bölerek 3 güne paylastiriyorum :) yoksa batarım :D

Reyyanhan

Nasıl değil ?

Reyyanhan

Oranları çok az olduğu için yan etki yapmaz ..

Cotontzu_Siri

Vermez

İçerik olarak güzel değil

ilknrdaisy

Gimcat superfood serisinden bahsediyorum içeriğinde nasıl bir sorun var ?

Sığır eti ve türevleri,
Sebze ve meyveler ( buğday, kurutulmuş elma),
Mineraller

Et ve et türevleri ne demek biliyor msunuz
Sığırın kan dahil herşeyi demek
Buğday da eyersiz ve berbat bir tahıl başka serisini kullanıyorsanız mesela tavuklu içerik aynen şöyle
Tavuk kan gaga tüy ayak ,buğday, mineraller