Kedimin Saklanma Sorunsalı

Glman

Arkadaşlar kedim siyam dişi 2 buçuk aylık ve 4 gündür benimle çok şükür yemek yiyor su içiyor bir sıkıntımız yok sevdiriyorda kendini ama pek cana yakın bir kedi değil malesef devamlı kuytu köşelerde oyun oynayıp tekrar o köşelere kaçıyor koltuk arkaları yatak altları favorileri sıkıştırmıyorum tabiki onu oralarda ama istiyorum ki gelsin ben otururken yanımda uyusun ya da kucağıma gelsin uyusun mırlasın yok yok yok diğer kedim öyleydi 2 günde alışmıştı ama bu tam bir soğuk nevali sizce bu soğukluk ne zaman biter?

2 CEVAP

Minnak53

Daha çok kısa bir süredir sizle ve bir bebe sizinle oynuyor vs şuan için kendini nerde güvende hissederse kediler orada uyur en rahat ettikleri yerleri seçerler bence zorlamayın nerde yatmak istiyorsa yatsın

Benim1kedimvar

Sizinle yeni tanıştığı icin muhtemelen