Kedide İç Kanama Durumunda Anestezi Riski

pamuk211

Bu başına gelmiş olan varsa yardımcı olabilir mi risk nedir lütfen ?

5 CEVAP

Benim1kedimvar

Ben soruyu pek anlamadim ama şunlari söyleyebilirim
Kedim balkomdan düştüğünde burnundan , agzindan , kulaklarindan kan geldi . veteriner ic kanamadan suphelendi ( dördüncü kattan düştü dediğimizde şüphesi daha baskin he geldi ) ardından hemen kan pihtilastirici yapildi. Ve iyi ki yapılmış. Oglumun hayati kurtuldu.

Veteriner mi soyledi

pamuk211

Evet veteriner anestezinin riskli olduğunu söyledi

pamuk211

Benim kedimde de aynı durum var sabah kanama için iğneleri yapıldı ama damağında da yarık var yarığın kapatılması gerekiyormuş ama anestezi de iç kanama durumunda riskli dedi kulaktan vs kan gelme Yok ama sabah iğnelerden sonra iki kez kustu birinde koyu kahverengi diğerinde su gibi

Benim1kedimvar

Benimkinin damaği yarillmadığı için açıkçası konu hakkında hiçbir fikrim yok kulağından sonradan geliyor pek fark edemiyorsunuz yani kuruduktan sonra çıkıyor tamamen sıvı olarak gelmiyor mesela mama yiyor mu Ya da mama yedikten Gerçi yiyemez de mama yedikten sonra veya su içtikten sonra ya da normal durduktan sonra kafasını falan sallıyorsa ya da dengesini tam kuramıyorsa o zaman kulağında kan olabilir