Malt Macun

sarpyilmaz

Malt Macunu nasıl kullanabilirim patisine mi sıkayım yoksa ağzına mı ?

4 CEVAP

efruzg

Kedi malt macunları ağızdan kullanılıyor . Ben gimcat marka kullanıyorum suanlık 2cm veriyorum

sarpyilmaz

Teşekkürler ağızdan denedim ama rahatsız oldu miniğim patisine mi sıksam mecbur yalıycak :))

oztasilares

bende gimcat kullanıyorum ama sevmiyor tüpten yemiyor patiside sıkıntılı bence her yere sürüyor fırlatıyor patisinden ben mamasının üzerine bir parça koyuyorum

efruzg

Mama üzerine olabilir aynen