Hangi Mamayı Almaliyım??

mia1598

kedim 2.5 aylik çok iştahli bir kedi fakat kuru mamasini fazla sevmedi tavuklu ve balıklıydı markasini hatirlamiyorum pakedi attigim icin.Sizce hangi mama besin icerigi olarak daha faydali?Kedilerin iştahla yedigi mamalar hangisi?Bu siteden hiç mama aldıniz mı ve memnun kaldınız mı ?beni bir aydınlatın:D bazılari açık mamalardan alip denetiyor hangisni severse onu alıyorlar ama bizim yakinlarda açık mama satilmiyor. Ve duyduğuma göre kedinin istahla yedigi mama en faydali mama degildir diyorlar
Ne yapayım ben simdiii ? çok oyuncu ama biraz zatıfladı gibi kuzum :(

8 CEVAP

mia1598

Teşekkür ederim birde veterinere soralim en iyisi ve en doğrusu bu sanirim

betulaltundal

Her gittiğiniz veteriner ayrı bir marka tavsiye edecek çünkü her birinin ayrı markayla anlaşması var ve içerikten çok satışa bakıyorlar.. Bu mama sıkıntısı yüzünden şuan güncel olan 3 ayrı soru başlığı var hepsinden çıkardığım sonuç her kedinin bünyesi farklı ancak en iyi mama için sağlam bir bütçe ayırıp birkaçını denemek :/ Mesela benim kızım Orijen'i sevmedi N&D den memnunum ama yine de içim acana denemeden rahatlamayacak..

Aysedalgc

Açık mama almanızı önermiyorum. En kaliteli mama olarak acana'yı çok öneriyorlar. Fiyatı yüksektir, o yüzden bende mama arayışındayım.

mia1598

Bu arayış ne zaman bitecek acaba

LASTBLOOD89

orijen , acana , hills ideal balance , brit care , sanabelle , farmina N&D , farmina matisse bana göre en iyi mamalar bunlar ama fiyatları bana uygun gelmediği için bonacibo kullanıyoruz ve kedim de ben de çok memnunuz kedim de sağlıklı reklam olsun diye yazmadım en iyi mamaların bunlar olduğunu düşündüğüm için s
söyledim!!!

LASTBLOOD89

bozita da iyi

Cotontzu_Siri

Veterinere sormayın lütfen

Cotontzu_Siri

Veterinere sormayın lütfen