Kaplumbağalarım İçin Yeni Akvaryum Düzeni

Hlnyz_

Kaplumbağalarım için bir akvaryum almıştım.Akvaryum için taş aldım ama kum almalı mıyım bilmiyorum.. akvaryum temizliğinde sorun yaşar mıyım?

5 CEVAP

Renkli taş almayın vitasand güzel markadır ben lepisteslere kullanıyorum yapay bitki almayın şu sıcaklığı sabit 32 derece olmalı
Ve 1 kaplumbağa için 50 lt akvaryum laxim

KedimVar

Tamam sorunuzu dikkatlice okudum. Bizimkinde kum vardı evet temizlerken sorun yaşayabiliyorsunuz. Ama bence kum Koyuncu kaplumbağalar açısından daha rahat olur ayrıca daha da güzel gözüküyor :)) ama isterseniz sadece taş da koyabilirsiniz. Sık sık temizleyip bir de kumaş uğraşmak insanı bıktırabilir

KedimVar

Çok koku oluyor düzenli olarak suyunu temizlemeniz lazım. Hatırladığım bunlar.

KedimVar

Çok koku oluyor düzenli olarak suyunu temizlemeniz lazım. Hatırladığım bunlar.

Hlnyz_

Evet biliyorum yine de teşekkürler