Kedi Maması Önerileriniz

Senaaaaaaaa

Öncelikle Herekze Merhaba aranıza Yeni Katıldım 2 tane Kedim var ve Sizden mama öneresi İstiyorum Öncelikle Kendi Aklımdakileri söyleyeyim La Vital Kedi Maması Bir yerde gördüm fakat içeriğine bakmadım sizce Nasıl Sizin memnun Kaldığınız mamalar var mı Fiyatı çok uçuk Olmayanlardan söylerseniz sevinirim malum 2 Tane Olduğu için Hem ekonamik hemde İçeriği güzel Arıyorum
Yardımcı Olursanız sevinirim :)

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Hem ekonomik, hem içeriği güzel mama üzgünüm ama tamamen bir hayal. Ekonomik çok göreceli bir kavram. Mesela sizce brit care mi ekonomik, bonacibo mu? 12 kilo mamaya ne civarda para verebilirsiniz? Buna göre söyleyebilirim.

Cotontzu_Siri

O fiyata matisse, bozita, golosi alabilirsiniz. Daha iyi mamaların kilosu 30 liradan yüksek oluyor.

Senaaaaaaaa

Teşekkürler yardımınız için Söylediğiniz markalara ve içeriklerine Bakacağım

Cotontzu_Siri

O fiyata nd düşük tahıllıyı 10 kilo üstünde alabilirsiniz

chipetpet

ALMIŞKEN 10-15 KİLOLUK ALIRSAN DAHA UYGUNA GELİR BİLGİN OLSUN

Senaaaaaaaa

Teşekkürler :)

Senaaaaaaaa

1 kg 25 Tl geçmeycek mama Arıyorum Hani o kadar Micho gibi mamalar istemiyorum..