Yaş Mama Tercihi Önerebilceğiniz Marka ?

Senaaaaaaaa

Merhaba Arkadaşlar Siz Kedilerinize Yaş mama Hangi marka veriyorsunuz Biz pro plan kullanıyoruz Yaş mama olarak ama yememeye Başladılar
Not : Haftada 1 Kere veriyorum.

8 CEVAP

yasement

Bozita ama yemek istemiyor bi suredir

yasement

Yok mamanin iceriginde vardir konserve degil cunku tetra paket

Cotontzu_Siri

Mümkünse kendiniz yapın, değilse:
Naturea, schesir, applaws, sapphere, animonda carny, gimcat shiny cat, instinct, brit care konserve olanlar.

chipetpet

TAVUK HAŞLA VER DAHA GÜZEL BENCE

yanik_kedi

Brit care veriyorum severek yiyor :)

Cotontzu_Siri

Yasement
Bozitanın içeriği iyi ama demir oksit kısmını anlamadım ben. Konserveden dolayı mı o?

Senaaaaaaaa

Tavuk Malasef Kedilerim de Tüy dökümü yapıyor
Kendim yapmak aslında mantıklı bir fikir interneten bakacağım Tarifine Teşekkürler ama Ayriyetten Köşe de hazır durucak mama iyi oluyor Markası veya fiyatı önemli değil ama Kaliteli olsun yeterli :)

Myers2002

Felix markası bence