Kedimin Tuvalet Sorunu

brccskn

Kedim normalde hicbir zaman tuveletini evin herhangi bir kismina yapmaz.evde kardesimle kaliyoruz ve o,kedimle bnm yanima sonradan tasindi.bir aydir ailemin yanina geldim.ve gittigimden beri 4 defa çisini bnm yatagima ilk kez de kakasini evin ortasina yapmis .hastaliktan dolayi mi boyle bir sey yapiyor?cunku hicbir zaman basima boyle birsey gelmedi.yardimci olabilirseniz cok sevinirim.tesekkur ederim.

1 CEVAP

miu

Merhaba, kedinizin psikolojisi bozulmuş belli ki, fiziksel hasta olsada tuvaletini böyle yapacağını sanmam, kedim sistit olunca bile tuvalete koştururdu. Her kedinin micazı farklı ama ortak yön olarak "tavır alma" olayları var, eline makas alıp kıyafetlerinizi kesemeyeceğine göre, yalnız bırakılma tepkisini böyle gösteriyorlar .
:)))