İlan Yayında Değil

İlan, dostumuz henüz yuva bulamadan yayından kaldırıldı. Umarız her şey yolundadır.

Bol beyaz az kahverengi, yumuşacık tuyleri var

Sen de yardım et:   Paylaş   Tweet'le
Bol beyaz az kahverengi, yumuşacık tuyleri var fotoğraf

Esenlikler

İş değişikliği nedeniyle çok fazla seyahat süreci başladı ve kediye bakacak benden başka kimsem yok. Devamlı da pansiyona vermek istemiyorum

İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum

Kısır erkek, 2 yaşından az bir şey büyük, 1 senedir beraberiz, arkadaşımdan kısırlaştırılmış şekilde geldi.

Son 13 14 aydır sadece benimle yaşadığı için çocuklarla arası konusunda kesin bir yorumum yok, eski evinde başka kedilerle ve bir köpek ile 1 yaşını doldurmuş.

Kuru mama, yaş mama ve tuvalet konusunda sorun yok Tırmalama sorunu yok Isırma huyu yok (oyun amaçlı ısırır ama hiç iz bırakmadı) Tırnak kesme konusunda sorun yok Yalamayı seviyor :)

Tek sorun olabilecek konu suyu çeşmeden içmeyi seviyor onun için kendine ait çeşmesi var. Ufak bir akvaryumdan yaptım

Yatakta benim yanımda uyur, genelde rahatsız etmez, denemek için yatak değiştirdim hemen arkamdan geldi diğer yatağa da yattı. Başka bir denemede yatarken üzerine devriliyormus gibi yaptım meyov dedi kenara çekildi yatmaya devam etti.

Kulaklık silikonu, tansiyon aletinin hortumu, paket lastikleri vb şeylerle oynamayı çok sever. Tabii bir de laser ışığı :)

Sabah 9 akşam 9 da ince belli en küçük çay bardağından daha az miktar Royal Canin yetişkin kısır maması veriyorum

6.5 kilogram civarında, tüyleri çok ince, çok yumuşak ve çok sık

Yaş mamalardan kırmızı etli mamayı daha çok seviyor. Veteriner tavuk ve balığı mümkün olduğunca az ver dedi, öyle yaptım.

Bildiğim bir sağlık sorunu yok (arada sırada sağ gözünü değişik kırpıyor, veteriner sorun yok dedi) veterinere gidis için kutuya girmeyi sevmez ama ilk gidişinden beri veterinerde son derece uslu duruyor.

Son bir senede iki kere babamların evinin bahçesine çıktı onun dışında toprağa ayak değmedi. Açık apartman kapısından apartman koridoruna bile çıkmaya tenezzül etmedi. Açık camın kenarında durur seyreder ama kucakta iken cama yakın durmak istemiyor.

Taşıma kutusu, cam mama kavanozu ( o sırada ne kadar maması varsa) kapalı tuvaleti, 2 adet yem kabı, su çeşmesi, tırmalama kulesi, 2-3 oyuncağı, tırnak makası, tarak vb bütün malzemeleri ile birlikte ücretsiz sahiplendirmek istiyorum. Ayrıca kediyi alan kişiye mama konusunda destekte de bulunacağım

Çeşmenin bakımını da anlatacağım.

YORUMLAR


Tarih
18.07.2021
Yaş
Genç (6 Aylık - 2 Yaş)
Boyut
Büyük Boy
Cinsiyet
Erkek
Kimden
Sahibinden

BENZER İLANLAR