Evde Ve Bahçede Beslediğim Kedileri Barınağa Bırakmam Konusunda Site Yöne Uyarı Geldi Ne Yapmalıyım?

jellyfish

Evde 9 bahçede 5 kedi besliyoruz ev sahibi ve site yönetimi tarafından bir çok kez uyarıldık. Şimdi tekrar uyarı geldi 2 yıldır farklı sitelerde ilan vermeme rağmen sadece bulduğum cins kedi için arayan oldu. Barınağa bırakmaya gönlümüz razı değil zor durumdayız. Önerilerinize ihtiyacım var. Bizim yerimizde siz olsaydınız ne yapardınız?