Sokaktaki Bir Kediyi Evime Alacağım Güvenlimidir?

Catslove

Anket

Eve al.
(50 oy)
Eve alma.
(3 oy)
Toplam (53 oy)

Sizce nekadar güvenli?

18 CEVAP

PetlebiAlisveris

oldukça güvenlidir :) bir veterinere götürüp gerekli aşıları yaptırırsanız bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum

sophiee

2014 yılında açılmış bir başlık. Alındıysa şayet torunları bile olmuştur kedinin...

Catslove

teşekkurler

laydaleyen

bencede yapılması gereken aşılarını yaptır kontrollerini yaptır da evine götür

kristal

Ben hic barinaktan veya baskasindan kopek veya kedi almadim hep sokak hayvanlaini vime aliyorum ve simdiye kadar 9 tane kedi 15 tane kopek buyuttum hepside sokaktan yikayin asilarini yaptirin kendinize alistirin hepsi bu :)

Muslera

Gereken ilgiyi gösterdiğiniz zaman (sevgi , aşıları , bakımı vs..) tabii ki güvenli...

umut61

Çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz lakin evi çok karıştırıyorlar. Bu konuda sabırlı olmanız gerek

Albora1

Lütfen alın onların bize ihtiyaçları var veterinere götürün kontrol etsinler sizin evin bir üyesi olsun lütfen alın. Birazcık yaramazlık yapabilirler ama şöyle bir söz vardır gülü seven dikenine katlanır diye bir söz vardır ya kediyi seven tırnaklarına katlanır (yani eğer seversen tırmalaması seni üzmez,canını yakmaz) umarım alırsınız :)

zhrsntrkl

Merhabalar, veterinere aşılarını yaptırıp veteriner kontrolünde evinize alabilirsiniz..

Derdedermanim

Sizin için bir riski yok iç dış parazişt yaptırın.Ama evde başka bir kedi var ise bir süre ayrı odada tutun gözlemleyin.

Eve almadan önce veterinerde muayene ve gerekli aşılarını yaptırın. Sonrasında eve alın yoksa sıkıntı çıkabiliyor

Derdedermanim

Arkadaşlar burda 1000 yıllık soru bile olsa neticede bu sorular bilgi edinmek için okunuyor yani kimin sorduğu ne zaman sorduğuda önemli değil takılmayın.

Castielthecat

Eve almadan önce veterinere götür sağlık durumuna baksınlar ve iç dış parazit aşısı ve ilk aşılarına başlasınlar. Hiçbir sorun kalmaz böylece :)

FulyaNur

Temizliğini güzelce yaptıktan sonra aşılarını da düzenli olarak yaptırırsan satın alınan kedilerden daha güvenli olucağına eminim☺️

Minikbella

Evinize sokmadan yikamali ve veterinere götürüp aşılarını yaptırmalısiniz onun dışında da gereken ilgiyi ve sevgiyi de kalırlarsa hicbir problem yasayacaginizi düşünmüyorum