Evde Bakılabilecek Köpek Cinsi Önerisi?

suleyman53

evde bakabileceğim en sadık köpek cinsi hangisidir ??

60 CEVAP

_ggunes

Golden Retriever. Kendi köpeğimin cinsi diye söylemiyorum çok fazla korumacı ve sadık oluyorlar. Hemde evde bakmak sıkıntı yaratmıyor.Golden cinslerıne karşı oyuncu oldukları için korumacı gözuyle bakmıyorlar ama yanılıyorlar fazlasıyla bu konuda hassas köpekler. Önerimdir.

her köpek

erva

beagle ve jack russel terrier

erva

beagle vejack russel terrier

ergun73

ilk köpeğiniz ise eğer terrier cinsini veya bunun arklı melezlerini tercih edin. çok kolaydır. eğer biraz deneyiminiz varsa pitbull veya bunun melezlerini alabilirsiniz. barınaklarda çok var. iyi huylu ve insan arayan bir tanesini seçerseiz ömür boyu mükemmel arkadaş olur size ..:)))

defne

Pitbul derim benimde köpeğin pitbul çok sadıklar ama pek kimsenin yoktur pitbullardan koriuyorlar ama normalde sadık ve söz dinlerler

erva

beagle ve jack russel terrier

DnzBksi

İlk önce büyük ırk mı küçük ırkmı ona karar vermelisiniz. Bütün köpekler sadıktır, sizin ne istediğinizi bilmeniz ve köpeği sevmeniz gerekiyor. Ne kadar zaman ayırabilirsiniz, egzersiz ihtiyacı az olan bir cinsemi ihtiyacınız var. Tüy dökümü önemlimi? Soruların cevabini bulduğunuzda aradığınız cins ortaya çıkacak

suleyman53

Aklımda labrador var evde bakbilirmiyim?

suleyman53

Cok acıklayıcı tesekkür ederim :)

outlaw

bütün köpekler sadıktır :)

olcan3424

Her köpek türü evde besliyebilirsiniz. Bu sadece evinizin uygunluğuna bağlı. Gerekli eğitimleri öğrettikten sonra her türlü köpek evde beslenebilir.

ates1907

Evde rahat bakmak ve sorun yaşamak istemiyorsan.Cavalier King Charles Spanieli alacaksın... Hepsinin ayrı bir güzelliği var ama. Ev için yaratılmış bu cinsler ile çok rahat edersin. Havlaması yok ve çok akıllılar

Hayvist

Beagle ve jack russel havladığında ortalığı yıkıyorlar. Aynı zamanda terrierlerde öyle ancak bunlar bir genellemedir. Evde her türlü köpek bakılabilir ancak önemli olan sizin sahiplenmek isteyeceğiniz köpeğe hangi şartları sunacağınızdır. Küçük, tüy dökümü az olan, oyuncu ya da korumacı gibi seçenelere göre seçmelisiniz dostunuzu.

Her köpek bakılabilir.Yorkshire ve maltese terrier'ler tüy dökümü olmadığından daha rahat bakabilirsiniz.