6 Aylık Kedim Kızgınlık Dönemine Girdi. Yeni Sahiplendiğim 2 Aylık Dişi Yavrumu Rahat Bırakmıyor :'(

NECMIYEPASA

merhaba arkadaşlar benim bir büyük sıkıntım var. oğlum paşa (6 aylık) çok canı sıkılıyor diye ona hem oyun arkadaşı hemde ileride eş olsun diye bir kız kardeş aldım (2 aylık) ilk tanışma güzeldi oyun oynadılar. ama kız eve geldiğinde bir süre sonra onu bastırmak istedi kız izin vermeyince ara ara denedi. ama hemen müdehale ettik her denemede. alışır zamanla dediler amaaaa malesef alışmıyor minicik kızızmı eş görüyor her geçen gün daha da hırslanıyor önceden biraz beklerdi şimdi gördüğü anda atlıyor ısırıyor. kedimi çok seviyorum ama paşadan tiksinmeye başladım. vee bu çocuk daha küçük ne ara kızgınlığa girdi hiç anlamıyorum. odalar mamalar tuvaletleri ayrı. ama yinede çok gergin endişeliyim yavruya zarar vericek diye ödüm kopuyor. kıza da çok alıştım okadar tatlı ouyuncu akıllı bişi ki tonton kızım benim birlikte uyuyoruz ve aramızdaki bağ gün geçtikçe büyüyor. bunlar anlıyorum ki bu şekilde bir arada olmaları çok zor. sizce ne yapmalıyım çok üzgünüm bana yardımcı olurmusunuz. sonuç olarak yapmam gereken nedir bana çözüm sunun lütfen. :(