Tam Bir Korkak Kedi !

Pruplem

Anket

Sevmek zorunda mısın kendi haline bırak
(3 oy)
Uzaktan sev
(2 oy)
Seni sevmesi için sana yardımcı olmalıyız
(1 oy)
Seni zamanla sevecektir biraz dayan
(35 oy)
Toplam (41 oy)

Merhabalar başlıktan da anlaşılacağı gibi benim miniğim tam bir korkak. Elbette diğer Kediler de yüksek seslere irkiliyor ancak benim sarmanım her şeyden korkuyla İnan’ın sevebilmek için her yerimi çizdiriyorum tırmalamadığu yer kalmadı .
Yalnızca sevdiği balıklı yaş maması var ondan verdiğim zaman bacaklarıma Patisi İle basıyor .. o kadar masum ve güzel ki ben de dayanamıyorum sevmek okşamak istiyorum.. çok aşırı dalgın uyurken partilerine dokunabiliyorum..kendime alıştırmaya çalışıyorum yaklaşık 2 ay oldu umarım alışır. Sevdirmek zorunda değil biliyorum sürekli oynatıyorum camdan bakıyoruz beraber çok seviyor :) başka ne yapabiliriz fikri olan var mı?