Kopegimin Tam Olarak Cinsi Nedir Acaba Uygun Bi Irk Bulamadım Hepsi Ne Bir Benzerliği Var

grkan

Hangi ırk a mensup yardımcı olur musunuz?

11 CEVAP

AHSOO

Bana kalırsa Boşverin öğrenmeye çalışmayın..Ben köpeğimi Beagle diye aldım büyüdükçe farklı oldu o kadar araştırdımki nedir diye kimi jack russel dedi kimi beagle dedi şaşırdım kaldım öyle..jack russele daha çok benziyor diye artık cinsini soranlara öyle diyorum ama biliyorumki öyle değil kırma bir köpüş..Cinsi önemli değil kızımın onu çok seviyorum .Bence sizde öyle yapın daha çok hangi ırka benzetiyorlarsa öyle deyin gitsin soranlara...Biliyorum çünkü herkesin ilk sorduğu soru Cinsi ne bunun??:)))

zzAr

kedide de aynı şey malesef "bu ne cins?" kedi kedidir. aynı şey köpek içinde geçerli.

Canavar21

staffordshire bull terrier veya american staffordshıre terrier ıkısınden bırı ama amerıcan pıtbull terrırer degıl veya 3 u arasında kırmalık var :D

Canavar21

Ama maşallah çok güzel

grkan

Nazar değmez inşallah :) bende karar veremedim umarım bi bilen çıkar ve yardımcı olur teşekkürler :)

endofbeauty

buyukluyu 40 cm ise staffordshire bull terrier, yani cok benziyor, ama sanki amstaff da var icinde. staffordshire bull terrierlerin kafalari normalde daha da buyuk yada foto da oyle goruniyor

izzy

Amerikan staffordshire terrier

cinsini soranlara 'köpek' olduğunu söyleyin. ben öyle yapıyorum. :D

grkan

Çok teşekkürler

Ayse_naz_G

staffordshire bull terrier'e benzettim ben :)

laidylinda

ben boxer e benzettim.maşallah.