Arkadşlar Yeni Kedi Almayı Düşünüyorum Hangi Marka Mamaları Tercih Etmeliyim

arkadaşlar yeni kedi almayı düşünüyorum hangi marka mamaları tercih etmeliyim

12 CEVAP

riuhole

proplan royal canin kesinlikle kullanma. purina zamanında gümrüğe takılmış bir marka. Karşılayabilirim dersen orijen acana n&d kullanabilirsin

Duman3410

Merhaba eğer durumun varsa pro plan mamasını tavsiye ederim çünkü evde tüy dökmesini engelliyor yemesi daha iyi büyümesi ve protein daha yüksek

Breda

Tuy dokumu mevsimseldir.. Her kedi tuy doker.. Duzgun bir mama ile besliyorsaniz zaten asiri olmaz.. Ama o mama proplan deil bence.. Bakmayin herkesin onerdigine.. Iceriklerini analiz eden sayfalar var.. Icerigi fiyati kadar etmeyen bir mama..

Breda

Iyi mamalari almak icin de butce sorunu varsa.. 10 kg ambalaj alin ve dogru kosullarda bayatlamadan saklarsaniz ucuza gelir..

Feronia

"Kedi mama ile beslenir." mantığından kurtulabilsek keşke.

HandeHera

protein oranı yüksek mamalar tercihin olsun N&D , orijen, acana iyi mamalardandır.

kedilimadam

Sahiplenecek misiniz, satın mı alacaksınız?

durumun varsa acana,orijen,n&d,proplan falan kullanabilirsin.

Brnylmz

Proplan güzeldir fiyat konusunda düşük isterseniz bizimki BonaCibo markasını da beğendi siz de deneyin

Selma_

Proplan , Royal Canın ,N&D öneririm

Sangcu

Proplan royal canin düy döktürmüyor

Breda

Ha bir de bende kedimi 7. Aya kadar proplanla besledim.. Marka karsiti oldugum icin deil deneyip gordugum ve arastirip fazlasiyla fikir aldigim icin soyluyorum..