Hangi Mamayı Almalıyım?

Merhaba, bahçemizde 2 aylık yavru kediler var. Aktardan aldığım kuru mamayı yiyorlar fakat kilosu 9tl ve markasız. Ben de internetden 10-15kg alıp daha uyguna getirmek istedim. ***********ki çok satılanlara baktım fakat onlar iyi midir kötü müdür emin olamadım. Sizlere 2 sorum var;

1- Aktardan aldığım normal mamayı yiyorlar, yavru kedi maması mı almam gerekiyor. Yani aktardan kilosu 9tl ye aldığım mamayı hem büyük kediler yiyor hem yavrular.
2- Uygun bir mama önerebilir misiniz ?