Köpeğimin Cinsini Bulamıyorum

Geologist

Merhabalar benim oğlum 1.5 yaşında ve veterinerin dediğine göre cinsi shih tzu terrier. Ancak internetten baktığımda shih tzu lara hiç benzemiyor. Anlayanınız varsa cinsini bulmamda bana yardımcı olabilir misiniz

14 CEVAP

Derdedermanim

Melez ama güzel ne farkeder.

Yasee

Şivava

Ayse_naz_G

papillon ve chıhuaua kırmasına benzettim :)

Selma_

Köpeklerle bir alakam yok, cinslerin pek bilemem :) fakat nedense Papillon'a benzettim

Geologist

büyük ihtimalle kırma ama ne kırması onu bilmiyorum. papillon a da tam benzemiyor

ccamurr

Şivava olabilir

ccamurr

Şivava ve jack russel de olabilir hani kırma olarak diyorsan

ccamurr

Bence şivava büyük sanırım biraz ama zaten köpeklerin boyları oluyorya sıfır boy falan en küçüğü öyle bişeyde olabilir

Ben de tatilde aynı köpeğinize benzer bir köpek bulmuştum ama o tarçın rengiydi Rus finosu kırması olabilir

ozmet

sofin (sokak finosu)

dksahmat

bende şivava ya benzettim ama kırma olasılıgı çok yüksek

Denizoden

kırma olabilir

Yarengunes0

ben jack russele benzettım bıraz ama cok tatlı masallah :)

Marocan123

şivavayla jack russel melezi olabilir ama çok şirin bir köpeğiniz var .İnşallah tüyü kadar ömrü olur miniğin - çok şirin- :):):);););)