Kedilerin Sevdiği Yiyecekler

Cathorn

merhaba kedilerin sevdiği yiyecekler nelerdir? et ürünleri dışında. mesela yoğurt var biliyorum onu seviyor zaten ama başka var mı? ek besin olarak verebileceğimiz.

14 CEVAP

kedilimadam

@gardrop şaka yapıyorsunuz değil mi?

gelincik-219

ayda 1 kez verilince çok zararı olacağını zannetmiyorum

Desifora

Zeytin yemeyi çok seven bir kedimiz vardı ama zararlı diye biliyorum kediler için.

Cathorn

zeytin zararlı dize biliyordum tuz oranı yüzünden

Selerorin

Benimki yaş mama yemeye bayılıyor. Her çeşidini ayıla bayıla yer. Maydanoz sapı kemirmeyi çok seviyor.

Patates havuç brokoli haşlamasını seviyor bal kabağı seviyor ve ton balığı ama light olanını yiyor sadece :D maalesef meyvelerden sevdiği yok. Tulum peynirini çok seviyor o da çok tuzlu olduğundan hep veremiyorum arada tadımlık. Kefir seviyor birde

Cathorn

hmm teşekkürler deneyeceğim :D

gelincik-219

patates haşlaması,laktozsuz peynir,muz,karpuz,ve yumurtanın her türlüsü

Semra-a

yaş mama sever benimki. balıklıları sevmez tavşanlı ve ciğerlilere bayılır

Çiğ vermeyin haşlanmış yumurta sarısı verin

Gardrop

Cips dondurma yiyor bizimki

Cathorn

çiğ yumurta zararlı değil miydi yanlış mı biliyorum?

Cathorn

hmm sağ olun

da3458

yoğurt yiyor