Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kaç yavru düşer?

Bilgeylmz
Bilgeylmz

4535


Bu soruyu sormak için daha erken biliyorum ama merak ettim. Kedimi ciftleşirecegim ve dişi kedi yahibiyim. Şu an kedim ne zaman kızginlik dönemine girerse o zaman erkek kedinin evine götürecegız aklıma gelmişken erkek kedinin evinde ne kadar kalması gerekiyor ve yavruları nasıl bölüşmeliyiz?12 Cevap

felishuman
felishuman

10778


Erkek kedi sahiplerinin 1 yavru babalık hakkı oluyor genelde. Kaç gün kalması gerektiği de kedilerin birbirine olan tutumuna bağlı olur diye düşünüyorum.


kedilimadam
kedilimadam

114398


Çiftleştireceğiniz erkek kedi sahiplerine güveniyor musunuz?


Bilgeylmz
Bilgeylmz

4535


Evet


kedilimadam
kedilimadam

114398


Babalık hakkı 1 tane oluyor.Gerçekten güveniyorsanız sözleşmesiz çiftleştirin ama daha önce yine siz sormuştunuz sanıyorum yaşadıklarımı paylaşmıştım.Çok kötü ve çirkin şeyler yaşanabiliyor bunları hesaba katarak bu işe girişmenizi öneririm.


Scot
Scot

11075


Neler oluyor acaba benimde disi yavrum var.badiniza ne geldi acaba


Scot
Scot

11075


Basiniza


kedilimadam
kedilimadam

114398


@Scot burada uzun uzun anlatmıştım.Dilerseniz bir bakın.Böyle şeyleri kimsenin yaşamasını istemediğim için uyarmak istedim sizleri.


sophiee
sophiee

103362


Biz güvendiğimiz bir ailenin kedisiyle çiftleştirdik. Aramızda sözleşme yapmadık. Su an üç Yavrumuz var birini babaya vereceğiz. Erkek kedinin evine kızgınlığının ilk günü bıraktık.bıraktığımız ilk 2 gün çiftleşmediler ilk gün kızımız koltuğun altından çıkmamış sürekli hırlamış. İkinci gün birlikte evi geziyorlardı. 3. Gün çiftleşmeye başladılar. Toplam 6 gün kaldı.


KedimVar
KedimVar

119039


Babalık hakkı 1 tanedir. Kaç gün kalması gerektiği kediden kediye değişir ama bizim kedimiz 2 gün 2 gece kaldı. Sonuç olarak 7 yavrumuz oldu ve birini baba tarafına verdik. Biz anlaşma yapmadık ve bir sorun da olmadı. Güveniyorsanız karşı tarafa, anlaşma yapmayabilirsiniz.


dollfacepersian
dollfacepersian

132600


Kedinize ve erkek kediye virüs testi yaptırdınız mı acaba? Daha önceki konunuzda bunun öneminden bahsetmiştim de o yüzden merak ettim


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
279 Görüntüleme
12 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor