Kaç yavru düşer?
89 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kaç yavru düşer?

Bilgeylmz
Bilgeylmz

4919 Puan

Bu soruyu sormak için daha erken biliyorum ama merak ettim. Kedimi ciftleşirecegim ve dişi kedi yahibiyim. Şu an kedim ne zaman kızginlik dönemine girerse o zaman erkek kedinin evine götürecegız aklıma gelmişken erkek kedinin evinde ne kadar kalması gerekiyor ve yavruları nasıl bölüşmeliyiz?12 CEVAP

felishuman
felishuman

10778

Erkek kedi sahiplerinin 1 yavru babalık hakkı oluyor genelde. Kaç gün kalması gerektiği de kedilerin birbirine olan tutumuna bağlı olur diye düşünüyorum.


kedilimadam
kedilimadam

114398

Çiftleştireceğiniz erkek kedi sahiplerine güveniyor musunuz?


Bilgeylmz
Bilgeylmz

4919

Evet


kedilimadam
kedilimadam

114398

Babalık hakkı 1 tane oluyor.Gerçekten güveniyorsanız sözleşmesiz çiftleştirin ama daha önce yine siz sormuştunuz sanıyorum yaşadıklarımı paylaşmıştım.Çok kötü ve çirkin şeyler yaşanabiliyor bunları hesaba katarak bu işe girişmenizi öneririm.


Scot
Scot

11075

Neler oluyor acaba benimde disi yavrum var.badiniza ne geldi acaba


Scot
Scot

11075

Basiniza


kedilimadam
kedilimadam

114398

@Scot burada uzun uzun anlatmıştım.Dilerseniz bir bakın.Böyle şeyleri kimsenin yaşamasını istemediğim için uyarmak istedim sizleri.


sophiee
sophiee

103367

Biz güvendiğimiz bir ailenin kedisiyle çiftleştirdik. Aramızda sözleşme yapmadık. Su an üç Yavrumuz var birini babaya vereceğiz. Erkek kedinin evine kızgınlığının ilk günü bıraktık.bıraktığımız ilk 2 gün çiftleşmediler ilk gün kızımız koltuğun altından çıkmamış sürekli hırlamış. İkinci gün birlikte evi geziyorlardı. 3. Gün çiftleşmeye başladılar. Toplam 6 gün kaldı.


KedimVar
KedimVar

119076

Babalık hakkı 1 tanedir. Kaç gün kalması gerektiği kediden kediye değişir ama bizim kedimiz 2 gün 2 gece kaldı. Sonuç olarak 7 yavrumuz oldu ve birini baba tarafına verdik. Biz anlaşma yapmadık ve bir sorun da olmadı. Güveniyorsanız karşı tarafa, anlaşma yapmayabilirsiniz.


dollfacepersian
dollfacepersian

132611

Kedinize ve erkek kediye virüs testi yaptırdınız mı acaba? Daha önceki konunuzda bunun öneminden bahsetmiştim de o yüzden merak ettim


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 318 Görüntüleme
  • 12 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 8939 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR