Köpek Alıyoruz Ama Hangi Cins Alıyım Kararlaştıramadım Sizce Hangi Tür Köpeği Alıyım?

melih6767

genellikle golden istiyorum.

16 CEVAP

Ilsu09

Bence barinaktan sahiplenin sonucta dostluk ne parayla alınır nede dostlugun ırkı secilir

endofbeauty

Golden alacaginiza Labrador da alabilirsiniz. Goldenler cok tuy dokuyor ve her hafta taramaniz gerek yoksa top oluyor tuyler. Ve ikiside buyuk irk. Onu da dusunun

Somelove

Eğer hangi ırk alacağınızı seçemiyosanız barınağı bi ziyaret edin zaten barınaklarda acı bi gerçek var ki sahiplenilme şansı yüksek cins köpekler ayrı bi tarafta tertemiz bakılıyor genellikle eğitimli evden bırakılmış köpekler oluyolar ve bu kısım günün her saati ziyarete açık oluyo barınaktaki köpekler ücretsiz eğer ordan sahiplenirseniz köpeği alırken vereceğiniz parayla barınağa bağış yapabilirsiniz veya kendi sahiplendiğiniz köpeğe bi tık da olsa daha kaliteli mamalar verebilirsiniz ve terk edilmiş üzgün bi köpeği mutlu edebilirsiniz

MIRA

Hayvanseverler adı altında kurulan bi site üyesi olaraktan satın alma diye bi kavramı ortadan kaldırmamız lazım diye düşünüyorum.Petshopların kedi köpek satışına destek olmayalım barınaktan sokaktan gücümüz yettiğince ihtiyaç sahibi hayvanları sahiplenelim arkadaşlar.

fenerrsena43

Satın almayın sahiplenin facebookta biraz araştırma yaparsanız goldengiller sayfasında birsürü yuva arayan canlar var ! Bi bakın satın almayın sahiplenin :) barınaklarada bakın

Pinar5504

Bence golden alabilirsiniz cana yakın akıllı köpeklerdir kolay eğitilirler

Nasıl bir köpek istiyorsun.

Mftcm

Chow chow alın çok sevmli :)

muharrem77

En sadık kangal köpekleri bence ama boyutları büyük yeriniz varsa alın derim..

yigit25

Labrador hep iyidir

rabia423

alman kurdu kendin evde eğitebilirsin bile o kadar yani :D
hem küçük ırklarda güzel cavalier veya pomeryan boo flan yanii

Bence pug al. Çok aktif ler , oyuncular heyecanlılar. Sadece tuvalet alışkanlığı zor. Çok tüyde dökmüyorlar

melaykeee

Yani bu sorduğunuz soru biraz çelişkili olmuş

melaykeee

Bakim imkanların nasıl mesela?bahçede mi besleyebilirsin yoksa evin içnde mi? Bu sorularıma cevap verirsen sevinirim

fenerrsena43

Satın almayın sahiplenin facebookta biraz araştırma yaparsanız goldengiller sayfasında birsürü yuva arayan canlar var ! Bi bakın satın almayın sahiplenin :) barınaklarada bakın