Mama Önerisi

fatmanuur42

merhabalar kedim 1 buçuk yaşında ve n&d kısır mamasını kullanıyorum fakat hem isteyerek yemiyo hemde tüy dökülmesi çok arttı başka önerebiliceğiniz mama varmı acaba özellikle tüyleri için :( (Furminatör tarak kullanıyorum)

11 CEVAP

Breda

Kilo problemi yoksa kisir olmayan mamalari da deneyebilirsiniz.. Bi çok tanidigim kedileri kisir mama begenmedigi için normal tahilsiz bi kedi mamasi kullaniyor.. Nd nin tahilsiz olan baska bi cesidine gecebilirsiniz mesela.. Kuzulu veya balikli olabilir.. Eve gelen her kedi istahla yedi..

fatmanuur42

çok teşekkür ederim ozman tahılsız mama serisine bakacağım :)

Emrondre

Benim kızımda ilk nd kısır mamamızı kullandığımızda pek iştahlı yemiyordu , ben mama bitince nd kuzulu aldım ona bayıldı arkadaşın dediği gibi nd tahılsız kuzulu veya balıklısını alırsanız yer ayrıca tüyleri yumuşak ve parlak oldu eskisi gibi tüyde dökmüyor , tavukluda biraz kepek ve tüy dökümü artmıştı şimdi iyiyiz , yazın tavuklu mama pek iyi olmuyor , sizinde kedinizin seveceğini düşünüyorum

Muzeyyennb

Orijen,acana,brit care kullanabilirsiniz. Hem içeriği harika hem de besleyici

fatmanuur42

peki hillss nasıl

fatmanuur42

birde brit care hakkında çok olumsuz yorum okudum :(

enverberk

benim kedim tavuklu baliklı karisik mamasini çok iştahli yiyor öneririm

fatmanuur42

brit care iyimi peki

durumuz varsa n&d tahılsız balkabaklı deneyin çok seviyorlar bir kaç kedide denedim iştahsız olanlarda gerçekten çok şaşırmıştım

Muzeyyennb

Hills de iyi değil. Brit care almak istemiyorsaniz Nd öneririm. Tahilli tahilsiz olarak var hangisini tercih ederseniz

Muzeyyennb

evet brit care iyi. Ama en çok önerilenler nd,acana ve orijen