Arkadaşlar Resimdeki Köpeğin Cinsini Bilen Yazabilir Mi Rica Etsem

mbal55

arkadaşlar kopek sahiplenicem tanidigimda boyle bir kopek var cinsi nedir kendisiyle görüşmedigimden öğrenemedim

11 CEVAP

didemkaranfil

Dogo Argentino^ya benziyor.

aleynacamgoz

banada dogo arjantin gibi geldi

Veranifer

Sahiplenmedn once cins ozelliklerini detaylica arastrmanizi oneririm dogo kolay bir kopedk turu deil

Orjinal Doğu Arjantin köpeği yaklaşık 9 ay ila 2 yaş arasi

didemkaranfil

Bu forum işinize yarayabilir.
http://www.dogoforum.net

Alisanokyay

Dogo ve pitbull kırmasına benziyor. Çünkü saf dogo olsa ya komple beyaz ya da korsan olarak adlandırılanları var tek gözü siyah oluyor o şekilde olurdu. Ama tabi fotoğraftan tam net bişey söylenemez.

mbal55

daha önce rotweiller baktım dogoyuda araştırdım bakabileceğimi düşünüyorum

Muzeyyennb

Dogoo :)

Alisanokyay

Dogo ve pitbull kırmasına benziyor. Çünkü saf dogo olsa ya komple beyaz ya da korsan olarak adlandırılanları var tek gözü siyah oluyor o şekilde olurdu. Ama tabi fotoğraftan tam net bişey söylenemez.

Tikih

Dogo arjantin gibi