Lütfen Yardımcı Olur Musunuz? Kedimde Haydut Denilen Kedi Kişilik Bozukluğu Olablir Ne Yapmalıyım?

Alisanokyay

Merhaba daha öncede 2 kedimi kavga ettiğine dair sorular yazmıştım. Gözlemlerime ve okuduklarım yazılara göre bir kedimde kişilik bozukluğu haydut olarak adlandırılan bir rahatsızlık var. Diğer kedim nereye gitse onu yalayarak kaldırıyor yattığı yerden bizim yanımıza geldiğinde ve diğer kedim su içmeye giderken bile diğeri içip yemicek olsa dahi onu rahatsız ediyor. Oyun oynatacağım zaman diğeri oynamak istemiyor ama ona rağmen diğer kedimi uzaklaştırıyor. Fakat bunları yapmasına rağmen birlikte oyun oynayıp yatıyorlar arada. Şu sıra bu rahatsız etme olayı çok artmış durumda. Bu konu hakkında bilgisi fikri olan varsa nolur yardımcı olabilir mi ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Şimdiden teşekkür ederim.