British Shorthair Cinsi Yavru Kedi Arıyorum Nerden Bulabilirim ?

Become

ücretiz veya yüksek ucret olmayan bu cins kedilerden istiyorum nerden bulurum

12 CEVAP

felishuman

Maddi bir karşılık beklemeden sahiplendirme yapanlardan sahiplenin yavruyu. Petshoptan hayvan satın almayın, aldığınız hayvan 1-2 ay anca yaşar sonra ölür hastalıktan.. Petshoplar hayvanlar için hastalık yuvasıdır uzak durun lütfen! Para kazandırmayın o vicdansız insanlara, daha fazla hayvanın canı yanmasın.. Benim kedim British Shorthair, Petlebi üzerinden çok güzel bir aileden sahiplendim. Hiçbir maddi karşılık beklemeden hatta bana mama desteği dahi yapabileceklerini söyleyerek sahiplendirdiler. Siz de öyle yapın:)

Castielthecat

Burada istediğin cinste bir kediyi sahiplendirmek istiyorlar. Bir bak istersen

misrasari_

eger

misrasari_

sadece

misrasari_

sadece

misrasari_

yavru

misrasari_

istiyoranız

misrasari_

veterinerlikten

misrasari_

veya

misrasari_

petshop

misrasari_

lardan alabilrsiniz

misrasari_

sahiplenme