Van Kedisi İyi Bir Kedimi ?

Resim açıklamasını girin

13 CEVAP

dogaonat0

Dengeli ve sessiz bir karakteri vardır van kedisinin. Tabii ki her kediye göre değişir. Veteriner hekimlerinin ortalama attığı bir özellik.Fazla bakım gerektirmez; fırçalanma ve taranmaya hemen hemen hiç ihtiyaç duymaz.
Kıpır kıpırdır van kedisi. Bembeyaz tüylerini masmavi gözlerini içinize sokmak istersiniz o kadar tatlılardır ki. Her ne kadar kedi olarak özgürlüğünden taviz vermese de fazla özgür bir kedi değildir sahibine bağlıdır her canlı gibi :) Sonuç olarak her canlı her hayvan gibi o da mükemmeldir :)

iyidir ama önemli olan senin düşüncen

sağol

herkeze teşşekkürler

ama ben iyi bir kedi olduğunu düşünüyorum

bilgekaan58

İyidir ama sen tüy dönmesini gördüm gördüyseniz o size kalmış birşey

ugurladyeces

annemın van kırması annemın yuzunu parcalamıs hemde durup dururken bır anda suratına atlamıs hastaneme gıttıklerınde burnu sallanıyormus :( kafasını kazıtsa tum yara ızlerı ortaya cıkacak...

annemle alakası yok o, o kedının manyaklıgı ama ben beyaz kedı ve köpeklerı hıc sevmıyorum...

firtina

Bana göre çok iyi bir kedi suyu çok sevdiği için kendini yıkıyo resmen

mylovepuppy

kedileri sevmem ama van kedileri çok tatlı olurlar

köpük beyaz kısa tüylü mavi gözlü ve sağır değil. valla van diyende var ankarada.. bilmiyorum ama, bizimki haylazmı haylaz.. ama dibimizden ayrılmaz nasıl kedi dersiniz. ciğer sevmez balık sevmez.. yaz harici tüy dökme sorunu yok, ama hiperaktif.. :) bizimki ankaramı vanmı emin değilim ama van varsayıyorum :) bence iyi kediler..

Burakknksvr

@kopulthemybaby kediniz kuyruğunu havada mı tutuyor sürekli?

seri04

Evet gayet iyidir

En tatlı kedilerdendir. Çok iyi huyludurlar :)