Çok Acil Lütfen

Arkadaslar bizim burdaki bu köpek bir iki hafta önce böyle değildi birden yüzü şişti yüzünde yaralar çıktı ayağıda topal oldu sürekli beni gördügünde yüzünü bana sürtüp kaşınıyo bana ağlıyo yardım istiyo benden ama veterinere götüremem çok üzgünüm ne yapabilirim bu köpek için yada nesi var sizce

15 CEVAP

Yaseminy

Belediyeden yardım iste aslında en yakın barınakları da arastirabilirsin. Hastalık kapmış ya da yaralanmış olabilir . Işkence görmüş olabilir . Lütfen belediyenin hayvanlarla ilgili bölümünü arayıp durumunu anlat .

Sutunannesi

Mantar ya da ilerlemiş uyuz gibi gözüküyor. Belediyeler çare bulur mu bilmiyorum ama bir kere veterinere götürün en azından ne olduğunu anlasın ilaçlarını alıp siz yaşadığınız yerde tedavi ederniz mantar ya da uyuzsa. Ama ayağı konusunda yapabileceğiniz bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bir kereye mahsus götürün veterinere

Elifmuzeyyen

Kopekle ilgili son durum nedir yardim istemissiniz ama hiç geri dönüş yapmıyorsunuz bilgilendirin lütfen bizler de merak ediyoruz

İşkence gormedi cunku ben besliyodum onu birden bire boyle oldu hastalanmis ama iki gun sonra kendi evime donuyorum burda bakicak kimsede yok

Bence mantar olmuş, bilmem kedilerle köpeklerin deri hastalığı benzer mi ama benim kedim mantar olmuştu ve çok rahatsızdı sürekli kaşınıyordu

Mayis1

Belediyelerde aşı ve kısırlaştırma işlemleri yapılıyor bu konuda da yardımcı olabilirler diye düşünüyorum. Bir arayıp sorun. Denemekten zarar gelmez

aslihan_e

Yaşadığınız şehirde hayvan ambulansı yok mu? Adana'da arayınca hasta hayvanlar için ambulans geliyor.

yuzu enfeksıyon kapmıs bızım burdakı köpekte te aynısı olmuştu biraz daha geç kalınırsa yüzü gözü şişmeye nesaf alamamaya kadar gidebileceğini biliyorum. Yarın belediyenin barınağından yardım iste belediyenin kendi veterinerleri ilgilenirler umarım

ARKADAŞLAR ŞAKA GİBİ BELEDİYEYİ SABAH ARADİM VE ASLA BENİ TAKMADİLAR OTURDUGUM YER KÖY VE KÖYLERE GELMİYORUZ COK UZAKMİS FALAN DEDİLER

Cakirpamuk

Mantar yada uyuza benziyor bence kesinlikle veterinere götür

Elifmuzeyyen

Mesaj atiyorum size bakar misiniz

Elifmuzeyyen

Instagrmdan sayfalara ulasin dediklerime

Veranifer

Uyuz gibi duruyor belediyeden yardim isteyebilirsiniz ya da vete danisip ilac alip kullanabilirsiniz

Cldkgkcs

Başka yönden olumlu olsa da köpeği alıp sizin götürmeniz de zor olabilir acilen belediye barınağına ulaşın hafta sonu girmeden

KediliBaba

yüksek ihtimal uyuz zavallı.