Kedimin Ağı Kokuyor

MsHeather

2,5-3 aylık kedimin ağzı kokuyor ve kendini yalayınca üstüde ağzı gibi kokuyor ve kötü kokuyor biraz Kedi şampuanıyla yıkamıştık fakat yine kendini yalayınca ağzındaki koku üstüne geçti iç dış parazit hapı kullandı sizce neden

12 CEVAP

zuhall

Agiz bakimi yapin. Dislerini fircalamaya alistirin. Mamadan olabilir de olmayabilir de ama herhalukarda kullandiginiz mamayi degistirin. ********** iyi bir mama degil. Bir de dislerini disetlerini kontrol edin iltihaplanmis falan olmasin.

boncukk33

daha kullanmadım ama özel kedi diş macunu var onların yemesi için tasarlanmış onlardan almayı planlıyorum fırça ise farketmez

ZeynepAygul

Çok fazla yaş mama veriyorsanız ağız kokusu olabilir

dilaykablan

İç parazit ya da ağzında enfeksiyon olabilir. İç parazit hapı kullandığınızı söylemişsiniz ancak yine de bir veterinere kontrol ettirmenizde fayda var.

MsHeather

20 günde bir iç parazit hapı kullanıyor veteriner biliyor isaldi iç parazitten isalide geçti kurt dökmeside bitti dört beş gündür normal tuvaleti ama ağzı nedense kokuyor mama ********* dan aldıgım kitten kullanıyorum mamadan olabilirmi?

Muzeyyennb

Mamadan olabilir evet

*çok sorun etmeyin diş sağlığı için olan ödüller var, eski bir fırçayla dişlerini fırçalayın veya mamaya dikkat ederek seçin. Olur ara sıra

VASVIYE

benimde kedimin ağzı mama kokuyor ama bu doğal heralde

MsHeather

Üç haftadır bakıyorum kedi sahibi başka arkadaşlarım var kedileri mis gibi kokuyor afedersiniz maması gibi dışkı gibi kokuyor onu çok seviyorum fakat dayanılcak bir koku değil dişlerini fırçalayacağım en kısa zamanda

Heduman

Dişlerini fırçalarken ne kullanıyorsunuz benim kesiminde ağzı biraz kokuyor.

boncukk33

ve o koku mamadan kaynaklı düşünüyorum benim kedimde kokuyor

boncukk33

ve o koku mamadan kaynaklı düşünüyorum benim kedimde kokuyor