Kedi Kısırlaştırma Ücreti...

wintercatt

Merhaba
Erkek bir yavru kedim var ve zamanı geldiğinde onu kısırlaştırmak istiyorum. Ancak fiyatlarından hiç haberim yok ve veterinere sormadan önce biraz fikrim olsun dedim. İnternetten fiyatlara baktım, biraz araştırdım ancak çok da emin olamadım. Erkek kedisini kısırlaştıran var mı ve fiyatlar genel olarak ne kadar oluyor?

12 CEVAP

Strong1

350 e geçen sene kısırlaştırdım. İline ve hatta semtine göre bile değişiyor fiyatları. 350 nin altında duymadım ben.

_yagmuur__

Benim kedim sahipkendigimzde kısırdi ama dısi kediler de daha pahaliymis bi ark. 1000 1500 arası bi rakama yaptırmıştı erkeklerı bilmiyorum

wintercatt

Şansıma burada Trabzon'dan olan birileri var mıdır ki acaba? :) Umarım çok pahalı değildir 1000 lira fazla geldi...

KediSORUN

Ben ücretsiz bir şekilde yaptırdım barınakların veterinerleri oluyor sokak

Kedisi dediğinizde ücretsiz yapıyorlar

kedilerim2018

belediyeler de ücretsiz yapıyor sokak kedisi dediğinizde.kapıda bakıyorum dersiniz.

Bioelif

Istanbulda haziran da disi kedi icin ameliyat ucreti 400 tl odedik

kedilerim2018

erkek kedi kısırlaştırma fiyatı şuan gebzede 250.veterinere sordum

Nurada

Linke tıklayın siizn yaşadığınız şehir Trabzon’da ortalama 220 ila 259 lira arasıymış dişi ve erkek kedi kısırlaştırma ücretleri

Nurada

2018 ücretlerine göre düzenlenmiş. Hiçbiryerde 1000 tl gibi yüksek bi fiyat duymadım olmaz da zaten tek kediye

wintercatt

Teşekkür ederim cevaplarınız için :)

Aslhnezgi

Muglada 150 tl civarinda bir fiyat almistim