Nd Mamanın Orijinal Paket Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

TarcinAyse

Bugün netten verdiğim nd kitten mama elime ulaştı fakat biraz şüphelendim orijinal olup olmadığı konusunda. Daha önceki aylarda iki paket kullanmıştım kesim için bu mamadan ama bu defa mamanın şekli sanki biraz farklı geldi. Elinde nd kitten olanlar mama tanesinin şeklini söyleyebilirler mi? Bu benim elimdeki üçgen şeklinde. Sizdeki nasıl?

11 CEVAP

Gul36

@TarcinAyse , Önceki paketler de elinizdeyse bir karşılaştırma yapıp lot numaralarına falan bakabilirsiniz. Ama artık yemiş bitmiş onları sonuçta. İsterseniz Farmina'ya ulaşıp hangi internet sitelerine ürün verdiklerini sorabilirsiniz, mama alışverişlerinizi o sitelerden yaparsanız gerçek olduğundan emin olursunuz.

Gul36

N&D kitten'ın taneleri minik üçgenler şeklinde, evet. Ben Farmina'dan N&D kitten numune istemiştim, direkt firmadan geldi ondan biliyorum.

mervegck06

ND mamanın üzerinde karekod var onu okutarak anlayabilirsiniz.

Gul36

Daha önce açık falan mı almıştınız?

Derin_sila

Numune nasıl istedin bende istemek istiyorum

TarcinAyse

Nd de hiç açık paket almadım. Sanki daha önceki paketlerde üçgen değil de daha köşeli karemsi gibiydi.

TarcinAyse

Bu üçgen gelince canım sıkılmıştı orijinalinde üçgense sevindim. Başka bir kriter bar mı bu işin orijinal olup olmadığını anlama konusunda

Gul36

@Derin_sila , Farmina Turkiye'nin instagram hesabına yazdım.

eylulsun

İki farklı ürünle karşılaştım ilk aldığım minik yuvarlak şeklindeydi ve kedim normalde 1 kabı 1günde tam bitiremezken hepsini yerken gördüm. Daha sonra başka yerden sipariş verdim. Bu ürün belirttiğiniz gibi üçgen şeklindeydi ve gün içinde kabını tam bitirmedi. Şu an şüphede kaldım. Aynı markanın aynı ürününün iki farklı şekilli ambalajı olması mümkün mü

Gul36

Mümkün olduğunu sanmıyorum. Bence firmaya ulaşıp danışın. @eylulsun

Eliff90

Farminaya sosyal medya üzerinden yazdığınızda hızlı geri dönüş yapıyorlar. Sitelerinde ulaşmak için bir iletişim numarası da var arayıp teyit edin isterseniz
Nd de sahte mama sorununa rastlamamış bu güne kadar. Ürünün orjinal olup olmadığını paketindeki skt yazan yerde lot numarası var ordan anlaşılır.